Uwaga, uwaga, konkurs! Proste zadanie i atrakcyjna nagroda!

Zasady konkursu są naprawdę proste: zrób zdjęcie z wzorkiem Latte Art związanym z tematyką świąteczną. Może to być choinka, bombka Św. Mikołaj, płatek śniegu, bałwan – cokolwiek, co kojarzy się jakoś z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, poproś baristę w swojej ulubionej kawiarni. Zrób zdjęcie (telefonem, aparatem), wyślij je do nas, wypij kawę, po jakimś czasie sprawdź, czy może już wygrałeś 🙂


Jak wziąć udział w konkursie? To również jest bardzo proste – zdjęcie ze swoim Latte Art wklej do komentarza pod postem konkursowym zamieszczonym na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/RynekKawy_Konkurs


Każdy uczestnik konkursu „Pokaż nam swoją świąteczną Latte Art” może zgłosić wiele prac – możecie więc wykonać zarówno Latte Art z choinką, bombką, jak i z innymi świątecznymi motywami. Konkurs zaczyna się 16.12.2015, zakończenie planowane jest na 23.12.2015.


Kto zostanie zwycięzcą? Aby nie komplikować sprawy – zwycięzcą zostanie osoba, której Latte Art najbardziej nam się spodoba.


I teraz najważniejsze… Co można wygrać? Dzięki uprzejmości serwisu konesso.pl zwycięzca zgarnie kilogram takiej oto przepysznej kawy marki Bazzara (w zestawie z filiżanką):


Kawa Bazara


Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: http://rynekkawy.pl/regulamin-konkursu/

Autorem zdjęcia głównego jest Matthew Wicks, którego prace znajdziecie między innymi tutaj: www.flickr.com/photos/zngg