Pochodząca z Wielkiej Brytanii marka otworzyła swój 51. stołeczny lokal w kompleksie biurowym Konstruktorska Business Center.
Najnowsza kawiarnia Costa Coffee (marka jest obecna już w 33 krajach) zlokalizowana jest w biznesowym sercu Warszawy przy ul. Konstruktorskiej 13 (czyli w okolicy zwanej popularnie Mordorem). Do dyspozycji gości przeznaczony został klimatyczny lokal, którego loftowy styl nawiązujący do miejskiego klimatu wpisuje się w nowoczesny charakter kompleksu biurowego.
 
Otwarciu kawiarni towarzyszą atrakcyjne promocje dla gości. W pierwszych dwóch dniach od otwarcia wszystkie kawy oferowane były z 50% zniżką. W lipcu w pobliżu kawiarni będzie można znaleźć „Pana Kubka” rozdającego vouchery uprawniające również do 50% rabatu na wszystkie kawy. Na gości kawiarni czekać będą również atrakcyjne promocje we wrześniu.
 
Kawiarnia przy ul. Konstruktorskiej jest 51. lokalem Costa Coffee w Warszawie i 77. kawiarnią w Polsce – a to nie koniec imponującego rozwoju sieci. Do końca bieżącego roku finansowego (luty 2016 r.) w całym kraju działać będzie ok. 115 lokali tej kawiarnianej marki. Costa Coffee ma już ponad 3000 kawiarni w 33 krajach świata i jest jednocześnie numerem 1 w Europie.