Konkurs fotograficzny z cennymi nagrodami, którego organizatorem jest Primulator
Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy wykonać (dowolną techniką) zdjęcie ekspresu marki Faema, w ciekawym bądź nietypowym miejscu i w ciekawej aranżacji. Warto się postarać, bo organizator zapewnia atrakcyjne nagrody:
1. Nagroda za pierwsze miejsce – ekspres do kawy Faema Carisma S1. Wyjątkowy ekspres ciśnieniowy dedykowana wszystkim miłośnikom kawy, którzy chcą przygotować prawdziwe espresso i cappuccino w domu. Atrakcyjny wygląd w stylu retro wzbogaci każde miejsce.

2. Nagroda za drugie miejsce – wyjazd dla 2 osób do muzeum MUMAC we Włoszech. Jedyne na świecie muzeum ekspresów do kawy, ta wyjątkowa wycieczka wprowadzi każdego w świat profesjonalnych urządzeń do przygotowywania kawy. Przy okazji wycieczki do muzeum Mumac proponujemy zwiedzenie zakładów, gdzie produkuje się ekspresy Faema. Nagroda obejmuje przelot z Polski (Modlin) do Mediolanu i z powrotem  dla 2 osób, transfer do hotelu i muzeum, zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie muzeum oraz opiekę przedstawiciela producenta na miejscu (osoba anglojęzyczna). Wyjazd 2 lub 3 dniowy. Ze względu na pracę fabryki wyjazd w dni robocze. Termin wyjazdu do określenia – do 6 miesięcy od przyznania nagrody.

3. Nagroda za trzecie miejsce – szkolenie w Akademii Espresso dla 2 osób. Warsztaty kawowe Akademii Espresso – to niesamowite spotkanie z profesjonalnymi trenerami Baristów, jak i wieloletnimi miłośnikami kawy. Osoba nagrodzona może wybrać jeden z kursów, bądź też zaproponować tematykę spotkania. Termin kursu do ustalenia – do 6 miesięcy od przyznania nagrody.

Komplet informacji nt. konkursu można znaleźć na stronie: www.primulator.pl/konkursfaema