AROUND COFFEE to 3-dniowa impreza kawowa, łącząca w sobie dwa wydarzenia TRUE ARTISAN CAFE oraz COFFEE WORKSHOPS

TRUE ARTISAN CAFE

Zapraszamy do kilkugodzinnego celebrowania kawy najwyższej jakości podczas True Artisan Cafe! Koncept ten, którego autorem jest producent ekspresów ciśnieniowych La Marzocco, powstał w 2012 roku debiutując podczas 3 edycji London Coffee Festival.

Na czym polega True Artisan Cafe? Wyobraź sobie, że ekspres to scena, kawa i bariści to główni aktorzy, a wszyscy entuzjaści kawy to publiczność. Przez kilka godzin, na głównej scenie Strefy Kawowej Polagra Gastro, będzie można spróbować kaw przygotowywanych przez najlepsze polskie palarnie! To świetna okazja nie tylko do degustacji, ale również do rozmowy, konsultacji, edukacji oraz do nawiązania ciekawych znajomości.

COFFEE WORKSHOPS

To idea, która kierowana jest zarówno do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kawą, jak i do kawowych pasjonatów. Warsztaty podzielone będą na trzy główne kategorie: ESPRESSO, ALTERNATYWNE METODY ZAPARZANIA oraz LATTE ART. Pieczę nad każdą z trzech dziedzin sprawował będzie dedykowany specjalista. Podczas warsztatów poznasz mnóstwo ciekawych faktów na temat kawy oraz będziesz miał/ miała okazję do zadawania pytań wielkim Mistrzom kawowym.

Zapraszamy na Targi POLAGRA GASTRO do strefy kawy, w dniu 26-28.09.2016 w godzinach 10:00-16:00.

Targi POLAGRA GASTRO odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie nr 8.

Dodatkowe informacje publikowane będą na bieżąco, na Wydarzeniu w serwisie Facebook.

Link do wydarzenia: Around Coffee

 

 Partnerem serwisu Rynek Kawy jest sklep www.bogactwokaw.pl

Recenzje kaw, które otrzymaliśmy od www.bogactwokaw.pl znajdziecie tutaj:

Jemen Mocha Matari

India Mysore

Indonesia Mandheling i Sulawesi

Australia Skybury Fancy

bogactwokaw.pl