PentaReal Estate podpisała umowę najmu 149 mkw. w biurowcu D48 w Warszawie z siecią kawiarni DaftCafe.

W maju br. w biurowcu D48, zlokalizowanym w samym centrum Służewca biznesowego, zostanie otwarta kolejna lokalizacja DaftCafe w Warszawie.

Kawiarnia DaftCafe będzie mieściła sięna parterze budynku w narożniku od skrzyżowania ulic Domaniewskiej i Postępu, z wejściem od ulicy Postępu. Dzięki wyjątkowej lokalizacji biurowca D48, DaftCafe będzie doskonałym miejscem spotkań nie tylko dla osób pracujących w biurowcu D48, ale także najemców i gości sąsiadujących budynków oraz mieszkańców pobliskich osiedli. Poza wyśmienitą kawą i dużym wyborem herbat o różnych smakach
w DaftCafe będą serwowane: koktajle owocowe i świeżo wyciskane soki; domowe, zmieniające się codziennie ciasta; chrupiące croissanty; klasyczne francuskie quiche oraz kanapki z pieczywa własnego wypieku.

O DaftCafe

DaftCafe to warszawska sieć kawiarni, serwująca kawę speciality oraz przekąski i desery. Powstała w 2014 roku i obecnie składa się z pięciu kawiarni: dwóch w Warsaw Spire na Placu Europejskim 1, przy ulicy Pokornej 2 i ulicy Domaniewskiej 34A oraz w Alejach Jerozolimskich 96. Poza standardową działalnością gastronomiczną DaftCafe organizuje m.in. serię wydarzeń “Kawa i Samochody” oraz regularne spotkania amatorów kawy, połączone z testami ziaren.
W pierwszej połowie 2018 roku DaftCafe, poza kawiarnią w biurowcu D48, otworzy jeszcze dwie inne lokalizacje w Warszawie.