Świeżo palone kawy z polskich mikropalarni + książka

Zaledwie 10 procent Polaków regularnie kupuje i czyta książki w papierowej formie. Coraz więcej z nas czyta na ekranach swoich komputerów i to nie tylko książki, ale również prasę. Jednocześnie ponad 75 procent Polaków spożywa kawę, aby się obudzić lub zrelaksować. Wygląda więc na to, że lubimy kawę, ale niespecjalnie lubimy czytać… Trochę to smutne, nic więc dziwnego, że są ludzie, którzy chcieliby ten stan rzeczy zmienić i przypomnieć Polakom magiczne chwile spędzane z dobrą lekturą i kubkiem pysznej kawy w ręce. Jeśli należycie do elitarnej grupy wielbicieli dobrej kawy i dobrych książek, powinniście zainteresować się projektem Coffee and Book Box, który właśnie zbiera fundusze na start na łamach platformy crowdfundingowej wspieram.to.

 

COFFEEANDBOOKBOX.COM (2)

 

Ale o co chodzi…?

O co chodzi w Coffee and Book Box? Za pomysłem stoi Ernest Strzałka z Biłgoraja, który, jak sam pisze, „nie zaczyna dnia bez mocnej kawy i nie kończy bez dobrej książki do snu”. Ze szczegółowym opisem samego projektu można się zapoznać na stronie https://wspieram.to/coffeeandbookbox, my przedstawimy zatem jedynie główne założenia. Coffee and Book Box działa na zasadzie subskrypcji. Otrzymujesz boxa przez miesiąc, 3 lub 6 zawsze w określonym terminie (pierwszy tydzień danego miesiąca). W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Za każdym razem masz szansę spróbować innej świeżo palonej, wyselekcjonowanej i dostarczonej przez współpracujące palarnie kawy z całego kraju. Również za każdym razem masz szansę doświadczyć niezwykłej przygody jaką jest czytanie najlepszej książki.

 

Co znajduje się w boxie:

– kawa
– książka
– drip + filtry
– magnes z instrukcją
– np.: ręcznie robiona zakładka/podkładka pod kubek
– sygnowany kubek
– inne
Zawsze będzie to minimum 3 pełnowartościowych produktów, całość będzie wyglądać mniej więcej tak:

 

3

 

Projekt jest na razie w fazie zbierania funduszy (w momencie pisania tego artykułu brakuje jeszcze 86 % do założonej kwoty), do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 15 dni. Gorąco zachęcamy do wsparcia projektu – a jeśli uda się wystartować, to także do tego, aby zostać subskrybentem Coffee and Book Box.