Najnowszy lokal Costa Coffee został otwarty w nowoczesnym biurowcu West Station, nowej siedzibie grupy PKP S.A. na warszawskiej Ochocie.

COSTA COFFEE Polska uruchomiła kolejną kawiarnię w stolicy. Obiekt wyróżnia atrakcyjna lokalizacja tuż przy Dworcu Zachodnim w Warszawie, doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. W tym miejscu krzyżują się liczne szlaki komunikacyjne, w tym pociągów podmiejskich, dalekobieżnych, a także transportu autobusowego. Kawiarnia o powierzchni około 90 mkw. mieści się na parterze biurowca West Station, bezpośrednio przy wejściu na nowy Dworzec Zachodni. Lokal oferuje ok. 30 miejsc siedzących wewnątrz oraz dodatkową przestrzeń przed kawiarnią. Najnowsza kawiarnia została zaprojektowana w stylu Atlas Marine, nowej propozycji aranżacji i wystroju wnętrza COSTA COFFEE.

Kawiarnia zlokalizowana na Dworcu Zachodnim idealnie dopełnia ofertę COSTA COFFEE w Warszawie, przygotowaną z myślą nie tylko o osobach podróżujących, ale także tych, dla których kawa w drodze do pracy, szkoły czy na uczelnię – stanowi stały punkt dnia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej obecności w West Station oferta COSTA COFFEE, a w tym szczególnie zimowe nowości, będą jeszcze bardziej dostępne dla naszych gości. Jednocześnie cieszymy się, iż wraz z otwarciem kawiarni na Dworcu Zachodnim, przed końcem listopada przekroczyliśmy próg 20 nowych kawiarni otwartych w 2016 r. Lokal w West Station jest 21. kawiarnią COSTA COFFEE w Polsce, którą mieliśmy przyjemność udostępnić naszym gościom w tym roku – mówi Michał Nowak, Property & Expansion Director.

COSTA COFFEE zarządza aktualnie siecią 133 kawiarni zlokalizowanych w całej Polsce, w tym 68 lokalami w Warszawie. Od początku roku COSTA COFFEE Polska wzmocniła swoją obecność m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. Kawiarnie pod szyldem COSTA COFFEE zadebiutowały także m.in. w województwie podlaskim (w Białymstoku). Niezależnie od lokalizacji, propozycje kawowe w COSTA COFFEE przygotowane są na bazie mieszanki Mocha Italia. Ponadto, we wszystkich kawiarniach COSTA COFFEE dostępne jest już nowe, zimowe menu. Do oferty wrócił ubiegłoroczny bestseller – kawa Piernikowa Light na odtłuszczonym mleku, z dodatkiem bezcukrowego syropu. Dla fanów nowości COSTA COFFEE przygotowała słodkie propozycje m.in. Toffee Nut o smaku orzechowym z toffee i Cappuccino Crème Brûlée.