Największa w Polsce sieć kawiarni Costa Coffeeotworzyła swój pierwszy lokal w Radomiu.

Nowa kawiarnia znajduje się w Galerii Słonecznej, która mieści się w centrum miasta. To kolejny krok Costa Coffee do poszerzenia swojej działalności na polskim rynku.

Galeria Słoneczna, w której zlokalizowana jest nowo otwarta Costa Coffee, mieści się w samym sercu Radomia i jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego. W nowej kawiarni dostępna jest pełna oferta Costa Coffee.


Słoneczne centrum
Galeria Słoneczna, w której zlokalizowana jest nowo otwarta Costa Coffee, mieści się w samym sercu Radomia i jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego.Costa Coffee wpisuje się doskonale w miejsce tętniące życiem. Dzięki dogodnej lokalizacji goście mogą spróbować najlepszej Flat White, z której słynie Costa Coffee, wspólnie z przyjaciółmi wybrać się na coś słodkiego, odpocząć po wysiłku czy wziąć kawę na wynos w trakcie zakupowego maratonu. W nowej kawiarni dostępna jest pełna oferta Costa Coffee.

Projekt kawiarni w Radomiu wpisuje się w będący już stylem życia trend eko. Wystrój zawiera ekologiczne elementy, takie jak drewno czy zielone rośliny. Ważną częścią designu jest nowy, ergonomiczny bar, który pracownikom Costa Coffee ułatwi szybką i sprawną obsługę klientów.

Otwarcie punktu w zupełnie nowej lokalizacji, w centrum Radomia to efekt konsekwentnej ekspansji
na polskim rynku, którą od jakiegoś czasu realizuje sieć Costa Coffee.