Wyobraź sobie urokliwy dom, gdzieś w sercu malowniczej Toskanii…

Przed domem stoi samochód-marzenie. Na przykład nowe Maserati Quattroporte. Wstajesz rano, wyglądasz przez okno. Jest bajecznie. Masz ochotę na filiżankę jednej z najbardziej niezwykłych kaw świata – Hawaii Kona. Po chwili delektujesz się egzotycznym smakiem. Jest cudownie…

Szkoda, że to był tylko sen. Piękny, ale jednak sen. Niestety, realia są nieco inne. Widok za oknem za nic nie chce przypominać Toskanii. Przed domem stoi kilkunastoletnie dzieło francuskich speców od motoryzacji. Wstajesz do pracy. Sięgasz po kawę z hipermarketu. Przełykasz ją z trudem. Jest jaka jest, ale przynajmniej „daje kopa”.

Zmiana miejsca zamieszkania nie wchodzi w grę. Nowy samochód też jest raczej poza Twoim zasięgiem. Na szczęście na naprawdę dobrą, prawdziwą, a nie udawaną kawę – stać Cię. Tylko o tym jeszcze nie wiesz. Albo nie chcesz zmieniać swoich przyzwyczajeń. Szkoda, bo naprawdę warto…

Prawdziwa kawa kosztuje około 5-15 złotych więcej za opakowanie 250 gramów od typowej kawy z supermarketu. To tyle, ile niektórzy wydają na paczkę papierosów. Co otrzymujesz w zamian?

Nieprawdopodobne bogactwo smaków i aromatów. Nie uwierzysz, co może się kryć w pozornie zwyczajnej filiżance kawy: owoce cytrusowe, orzechy włoskie, gorzka czekolada, suszona śliwka, drewno cedrowe, mango, melony, czarna herbata, przeprawy korzenne, cynamon, karmel, prażone orzechy, tytoń, wino, świeże jabłka, a nawet zielone ogórki!

Prawdziwa kawa ziarnista oferuje doznania, które zmieniają się w zależności od tego, czy dopiero sięgasz po filiżankę i dobiega do Ciebie pociągający zapach naparu, czy Twoje wnętrze rozgrzał już pierwszy łyk małej czarnej, czy też właśnie kończysz dopijać ostatnie krople. Za każdym razem bowiem poczujesz inne nuty smakowe, inne akcenty, inny posmak.

To różnica taka, jak między mdłą kaszką ryżową dla niemowląt a wykwintnym daniem z restauracji nagrodzonej trzema gwiazdkami Michelin. Tym pierwszym można się najeść. To drugie – jest ucztą dla zmysłów.

To różnica taka, jak między bukietem sztucznych kwiatów made in China, a pękiem pachnących słońcem polnych ziół, maków, chabrów i bławatków.

To różnica taka, jak między życiem polegającym na śledzeniu perypetii bohaterów telenowel, a podjęciem śmiałej decyzji o wyruszeniu na ekscytującą wyprawę dookoła świata.

To różnica w stylu życia. Czy masz odwagę rzucić stare przyzwyczajenia i sięgnąć po coś, co zachwyci Twoje zmysły?

Jeśli tak, to zapraszamy do sklepu www.bogactwokaw.pl. Znajdziesz tam kawy ze wszystkich krańców świata. Od Hawajów po Australię i od Brazylii po Etiopię. Znajdziesz ziarna kawy arabica pachnące naturalną świeżością, a nie sztucznie aromatyzowane jak te, które można spotkać w hipermarketach. Na liście naszych produktów znajdują się rarytasy z najwyższej półki: wspomniana już wcześniej Kona, uprawiana na stokach wulkanów na Hawajach, niezwykle rzadka, jemeńska Matari czy też nikaraguańska kawa Maragogype o największych ziarnach, zwanych nie bez przyczyny „słoniowymi”. Dodatkowo, na specjalne zamówienie, dla koneserów, którzy cenią kawę wyłącznie najwyższej próby, mamy w swojej ofercie absolutną crème de la crème wśród gatunków kawy: Blue Mountain z Jamajki i legendarną kopi luwak – najdroższą i przy tym najbardziej niezwykłą kawę świata!

Wiemy, że prawdziwi wielbiciele tego napoju nie lubią czekać, dlatego dostarczamy kawę tak szybko jak to możliwe. Wejdź na www.bogactwokaw.pl i dowiedz się więcej!


ARTYKUŁ SPONSOROWANY


www.bogactwokaw.pl