Nowa seria ekspresów kolbowych De’Longhi ECP obejmuje trzy modele: ECP 31.21, ECP 33.21 i ECP 35.31

Za sprawą profesjonalnego uchwytu na filtr, bojlera ze stali nierdzewnej oraz gwarancji parzenia kawy w optymalnym ciśnieniu, wszystkie trzy modele z serii ECP umożliwiają przygotowanie najwyższej jakości espresso. Na wyposażeniu każdego modelu znajdują się aż 3 filtry do kawy dostosowane do parzenia jednej lub dwóch filiżanek bądź zastosowania wygodnych saszetek E.S.E – dzięki temu mamy pewność idealnego odmierzenia i odpowiedniego stopnia ubicia kawy.

Obsługa ekspresów kolbowych De’Longhi ECP, jak zapewnia producent, nie jest skomplikowana – umożliwia ją bowiem praktyczne pokrętło sterujące i użyteczny schowek na akcesoria, które sprawiają, że korzystanie z ekspresu będzie intuicyjne i przyjemne. Co więcej, każdy z ekspresów serii ECP oferuje miłośnikom idealnie spienionego mleka system Cappuccino z regulacją emisji pary, który miesza parę, powietrze i mleko, tworząc gęstą, kremową pianę. Dodatkowo model ECP 35.31 posiada unikalną dyszę do spieniania mleka wyposażoną w pierścień regulujący stopień spienienia, co umożliwia łatwe przygotowanie zarówno kremowej pianki do cappuccino, jak i gorącego mleka do tradycyjnego włoskiego caffelatte.

De’Longhi ECP

Prawdziwie innowacyjnym rozwiązaniem, które znajdziemy w modelach ECP 33.21 i ECP 35.31 jest podwójna tacka ociekowa, dzięki której przygotowanie kawy jest jeszcze wygodniejsze i bardziej satysfakcjonujące. Umożliwia ona podstawienie szklanek aż do 13 cm wysokości, co pozwala na przyrządzenie latte macchiato z oddzielonymi warstwami pianki, kawy i mleka. Metalowy podgrzewacz do filiżanek zapewnia natomiast utrzymanie optymalnej temperatury kawy. System automatycznego wyłączania po 9 minutach od ostatniego użycia minimalizuje natomiast zużycie energii.

Rekomendowane maksymalne ceny detaliczne ekspresów kolbowych De’Longhi ECP:

ECP 31.21 – 688 PLN

ECP 33.21 – 749 PLN

ECP 35.31 – 849 PLN

O De’Longhi

De’Longhi jest rodzinną firmą z ponad 100-letnią historią i włoskimi korzeniami. Należy do grona światowych ekspertów w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy oraz drobnego sprzętu kuchennego, który produkuje pod własną marką od 1974 roku. Koncern z inżynieryjną precyzją łączy zaawansowane technologie z miłością do kawy, tworząc stylowe i niezawodne urządzenia. De’Longhi Polska oferuje szeroki wybór nowoczesnych ekspresów do kawy a także zachwycające wzornictwem kolekcje śniadaniowe.

Więcej informacji na stronie: De Longhi