Kolejna edycja prestiżowych zawodów pod patronatem SCAE
 

Już za kilka dni odbędą się długo wyczekiwane Mistrzostwa Polski CUP Tasters. W tym roku stanie się to podczas corocznych targów HORECA/Gastrofood w Krakowie w dniu 5 listopada.

To jedne z najbardziej prestiżowych zawodów rangi krajowej pod patronatem polskiego oddziału SCAE, czyli Speciality Coffee Assotiation of Europe. Zawody odbędą się zgodnie z regułami World Coffee Events Zwycięzca w tej rywalizacji będzie reprezentował Polskę w trakcie Mistrzostw Świata, które odbędą się w Chinach w Szanghaju-u w marcu 2016.
Godziny startów:

10:15 – 14:15 – eliminacje
15:00 – 16:00 – finały
16:30 – 17:00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród

Organizatorzy:
Coffee Proficiency – polska palarnia kawy wysokiej jakości.
Targi w Krakowie – organizator targów HORECA / Gastrofood.
Goldenfruit – dystrybutor ekspresów ciśnieniowych Nuova Siminelli i Victoria Arduino

Zgłoszenia:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres blazej.walczykiewicz@coffeeproficiency.com. Tytuł wiadomości powinien mieć następujący wzór: Zgłoszenie MPCT 2016: imię i nazwisko uczestnika. W treści należy podać: miejsce i staż pracy w branży kawowej, kontaktowy numer telefonu,kontaktowy adres e-mail jeśli jest inny niż adres, z którego wysłane jest zgłoszenie, numer SCAE osoby zgłaszającej chęć udziału w zawodach, dane do FV jeśli wymagana.

Kwota wpisowego na zawody: 123 zł brutto.
Uwaga! Zgłoszenia może dokonać osoba będąca członkiem stowarzyszenia Speciality Coffee Association of Europe lub osoby będące pracownikami firm członkowskich. SCAE PL Chapter oraz organizatorzy tegorocznej edycji Mistrzostw Polski Cup Tasters zastrzegają, że każdy zawodnik ma obowiązek przedstawić organizatorowi numer swojego członkostwa najpóźniej do dnia 4 listopada 2015 roku.

Zachęcamy do obejrzenia filmu (autorstwa Elizy Karkówki) z poprzedniej edycji imprezy: https://vimeo.com/129813762