Pod koniec 2017 roku Costa Coffee otworzyła kolejną kawiarnię zlokalizowaną w Pasażach Tesco.

Pod koniec ubiegłego roku Costa Coffee otworzyła kolejną kawiarnię zlokalizowaną w Pasażach Tesco. Klienci Centrum Handlowego przy ul. Kapelanka 54 w Krakowie w przerwie między zakupami mogą delektować się kawą brytyjskiej sieci.

To już kolejna kawiarnia Costa Coffee w Centrach Handlowych Pasaż Tesco. Do lokali znajdujących się w Warszawie (przy ul. Górczewskiej 218 i ul. Fieldorfa 41), dołączył trzeci, otwarty pod koniec roku w krakowskim Pasażu Tesco przy ul. Kapelanka 54. Klienci Pasażu Tesco znajdą w nowej lokalizacji Costa Coffee szeroki wybór kaw, herbat, deserów i przekąsek.

„Cieszymy się z kolejnej kawiarni Costa Coffee w Centrach Handlowych Pasaże Tesco. To idealne miejsce na przerwę w zakupach czy spotkanie ze znajomymi przy aromatycznej kawie.” – mówi Łukasz Kędzior, Marketing Manager Działu Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

Pasaże Tesco to 52 centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.