O nas

Rynek Kawy to jedyne w Polsce medium zajmujące się wyłącznie tematyką kawową.
Od 2013 r. piszemy o kawie i kawiarniach, o osobach,
które tworzą świat kawy oraz o nowych trendach i produktach. Informujemy zarówno
o najważniejszym wydarzeniach branżowych, jak i o lokalnych inicjatywach. Testujemy kawy,
odwiedzamy kawiarnie, śledzimy kawowe ciekawostki z Polski i ze świata.

Bartosz Bełkowski

Założyciel oraz redaktor naczelny serwisu internetowego www.RynekKawy.pl. Swoją przygodę z kawą rozpoczął od picia ‘zalewajki’ traktowanej jako ratunek przed nudnymi zajęciami na uniwersytecie. Potem było kilkumiesięczne ekscytowane się amerykańskimi kawami z syropami smakowymi oraz kilka lat pijania ‘neski’ z mlekiem. A potem… już tylko coraz lepsze kawy (teraz już bez mleka), wśród których najważniejsze miejsce zajmują kawy z polskich palarni.

Od wielu już lat związany zawodowo z branżą public relations, specjalizuje się w obsłudze klientów z branży spożywczej, szczególnie z sektora kawowego oraz alkoholowego. Prowadził projekty m.in. dla CHI Polska (marki coffeeheaven i Costa Coffee), Maspexu Wadowice oraz Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy.

Skontaktuj się ze mną
Monika Kurpiewska

W serwisie www.RynekKawy.pl odpowiada za wszelkie działania marketingowe – reklamę, patronaty i inne formy współpracy. Chociaż wie, że nadużywa kofeiny, to bez kawy nie może rozpocząć dnia.

Ma 10-letnie doświadczenie w komunikacji marketingowej dla międzynarodowych klientów korporacyjnych z sektora B2B. Przez ponad 8 lat była związana z branżą budowlaną i inżyniersko-konstrukcyjną, w tym czasie odpowiadała za całokształt działań marketingowych oraz PR dla takich firm jak Buro Happold, EC Harris oraz ARCADIS.

Skontaktuj się ze mną