Sieć Costa Coffee wkracza na podlaski rynek

Costa Coffee – największa sieć kawiarni w Polsce – wkracza na nowy rynek. Swój 118. lokal sieć otworzyła w Białymstoku. To pierwsza kawiarnia marki w tym mieście i w całym woj. podlaskim. Mieszkańcy Białegostoku i okolicznych miejscowości mogą odwiedzić lokal Costa Coffee  w centrum handlowym Alfa Białystok.

Pierwsza kawiarnia COSTA COFFEE w Białymstoku umiejscowiona jest na parterze, obok głównego wejścia do centrum handlowego Alfa Białystok przy ul. Świętojańskiej 15. To największa galeria handlowa regionu, zlokalizowana w ścisłym centrum miasta. Lokal został zaprojektowany w najnowszym, niedawno wprowadzonym stylu Altas Design, który wyróżniają barwne wnętrza, tworzone z wykorzystaniem trzech różnych palet kolorystycznych i zróżnicowanych materiałów wykończeniowych. Kawiarnia oferuje blisko 50 miejsc siedzących, zarówno w lokalu, jak i w ogródku umiejscowionym wewnątrz galerii. Aromatyczną kawą, w przerwie pomiędzy zakupami, będzie można delektować się przez 7 dni w tygodniu.

Otwarcie kawiarni w Białymstoku to ważny moment w historii COSTA COFFEE w Polsce. Zgodnie z zapowiedziami, realizujemy strategię wprowadzania naszej marki do miast zamieszkiwanych przez 100 – 300 tys. osób. Kawiarnia w Alfa Białystok jest pierwszą taką propozycją w bieżącym roku. Przyglądamy się jednocześnie innym potencjalnym lokalizacjom w Białymstoku z zamiarem zrealizowania kolejnej inwestycji. Widzimy potencjał podobnych miejsc, dlatego będziemy dalej rozwijać naszą sieć zarówno w dużych aglomeracjach, jak i w mniejszych ośrodkach. Już teraz do naszej nowej kawiarni zapraszamy wszystkich mieszkańców Białegostoku. Mam nadzieję, że kawiarnia COSTA COFFEE zaprojektowana w nowym stylu przypadnie im do gustu – mówi Michał Nowak, Property & Expansion Director, Costa Coffee Polska.