Samsung przy pomocy aplikacji SAMi rzuca wyzwanie bywalcom kawiarni

Nowoczesna technologia sprawia, że odległości przestają mieć znaczenie i możemy cały czas być w kontakcie ze sobą. Jednocześnie wyniki badań pokazują, że przez odruchowe sięganie po telefon słuchamy się mniej uważnie. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Samsung, ponad 1/3 Polaków przyznaje, że zbyt często sięga po telefon podczas spotkań z przyjaciółmi.

 

Aplikacja SAMi przygotowana przez Samsunga pozwala zapanować nad tym odruchem i skupić się wyłącznie na rozmowie z przyjacielem. Od 4 listopada br. posiadacze smartfonów z systemem Android będą mogli zainstalować nową aplikację SAMi i przekonać się, czy są w stanie wytrzymać bez ciągłego sięgania po telefon podczas spotkań z przyjaciółmi. Na wytrwałych czekają nagrody…

 

SAMi

 

Jak działa SAMi?

Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon, umówić się z przyjacielem na  spotkanie w jednej z partnerskich kawiarni (lista miejsc dostępna w aplikacji). Aplikacja sprawdza, czy podczas spotkania smartfon został użyty – jeśli tak, zabawa automatycznie zostaje przerwana. Jeśli spotkanie nie zostanie zakłócone sięgnięciem po telefon, rozmówcy otrzymają prezent od partnerskiej kawiarni, np. filiżankę kawy czy deser.

 

Dzięki zabawie, przyjaciele będą mogli cieszyć się niezakłóconą rozmową a ich wytrwałość zostanie nagrodzona. W zabawie udział biorą wybrane lokale w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

 

Aplikacja SAMi przywraca spotkaniom ich prawdziwy sens. Chcemy pokazywać, jak być świadomym użytkownikiem technologii, aby miały one jak najbardziej pozytywny wpływ na nasze życie  – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

 

Instrukcja, jak zainstalować i korzystać z SAMi:

 

SAMi Korok1 SAMi Krok2 SAMi Krok3 SAMi Krok4