Od 25 września w Łodzi działa pierwsza kawiarnia Starbucks

Kawiarnia sieci Starbucks powstała w centrum handlowo-rozrywkowym Sukcesja, położonym przy al. Politechniki 5. W ciągu zaledwie kilku pierwszych dni funkcjonowania lokal odwiedziło ponad 5000 gości, których obsłużył zespół 20 baristów.


Galeria Sukcesja to nowo otwarte centrum handlowe, z bogatą ofertą sklepów i usług oraz rozbudowaną strefą rozrywkowo-rekreacyjną. Galeria swoim wnętrzem nawiązuje do historii i charakteru fabrycznej Łodzi, przemysłowa architektura miasta inspirowała także wnętrza kawiarni. Lokal mieści się na poziomie 0, przy wejściu głównym do galerii. Na powierzchni 170 m2 znajduje się ponad 100 miejsc siedzących. Z myślą o studentach z pobliskiej Politechniki, zainteresowanych naukowym spotkaniem w większym gronie, zapewniono szybkie łącze Wi–Fi oraz przygotowano stół konferencyjny, wyposażony w gniazdka elektryczne i komputerowe.


Kawiarnia znajduje się w bliskim sąsiedztwie akademików, dlatego też ma specjalne programy i oferty przeznaczone dla społeczności studenckiej. Starbucks w Łodzi przygotował tez specjalną ofertę dla cyklistów z grupy Rowerowa Łódź. Dla wszystkich odwiedzających kawiarnię na dwóch kółkach już wkrótce zamontowane zostaną stojaki rowerowe


Począwszy od 1. października kawiarnia będzie czynna dłużej niż Galeria Sukcesja – od godziny 8:00 do 22:00. Klienci będą mogli napić się ulubionej kawy jeszcze przed otwarciem centrum handlowego, korzystając z bocznych drzwi ulokowanych od strony ulicy.