Znamy finalistów i zwycięzców pierwszej edycji Sweets & Coffee Awards 2015 – rozstrzygnięcie nastąpiło podczas Forum Rynku Kawiarni, Cukierni i Lodziarni Sweets & Coffee
Podczas Forum, które odbyło się 26 maja br. w warszawskim Hotelu Westin, wręczono nagrody w 11. kategoriach. Zwycięzcą kategorii „Kawiarnia działająca w sieci” okazała się firma Costa Coffee. Za najlepszą "Kawiarnię działającą indywidualnie" uznano kawiarnię Corona Coffee ze Szczecina.
 
W kategorii „Nowatorska strategia marketingowa” zwycięzcą okazała się kawiarnia Organic Coffee & More z Warszawy. Zdaniem jurorów najlepsze menu oferuje Green Caffe Nero, ta sama sieć wygrała również w kategorii „Efektywny rozwój marki”.
 
Z interesujących nas kategorii warto wspomnieć o jeszcze jednej: „Kącik kawowy roku w placówce handlowej”. W tej konkurencji wygrała stacja Paliw Statoil nr 70313 przy ul. Puławskiej 86 w Warszawie – i faktycznie trzeba przyznać, że nie wygląda to na typowy kącik z automatem do kawy, jaki można zobaczyć na innych stacjach.