Świąteczne propozycje w kawiarniach Starbucks: mieszanka kaw, karta lojalnościowa i firmowy kubek

Karta podarunkowa, czyli prezent doskonały

Miłym prezentem dla fana kawy ze Starbucksa będzie karta lojalnościowa My Starbucks Rewards, doładowana dowolną kwotą. Korzystanie z niej daje dostęp do specjalnych promocji i ofert. Na uczestników programu My Starbucks Rewards czekają m.in. takie niespodzianki jak prezent w dniu urodzin czy zaproszenia do uczestnictwa w wydarzeniach dedykowanych tylko dla członków. Posiadacze karty mają także możliwość zbierania Gwiazdek i odbierania nagród za dokonywane zakupy. Dla miłośników nowoczesnych technologii powstała aplikacja mobilna, będąca uzupełnieniem programu, która ułatwia płatności, zarządzenie kontem i nagrodami.

Starbucks_Christmas Blend_kawa

 

Christmas Blend

Mieszanka kaw Christmas Blend jest na rynku obecna już od 30 lat (oczywiście znacznie krócej w Polsce). Na jej smak składa się kompozycja ziaren z Indonezji oraz z Ameryki Południowej. „Każdy rocznik Christmas Blend to wyjątkowe połączenie świątecznych smaków. Dzielenie się z najbliższymi tą unikalną mieszanką umili czas świątecznych spotkań i pozwoli zatrzymać tę atmosferę na dłużej” – mówi Magdalena Jurdziak – Marketing Manager CEE.

Starbucks_Zestaw (3)

 

Wszystko kręci się wokół kubka … kawy!

Oryginalny kubek Starbucks z pewnością dla wielu osób stanie się ulubionym gadżetem.

Starbucks Holiday Graffiti mug_  Starbucks Holiday Tree mug_  Starbucks Candy Cane mug_

Dla tych, którzy mają potrzebę wypicia kawy również poza domem czy miejscem pracy, idealnym rozwiązaniem będzie jeden z oryginalnych Tumblerów Starbucks. Te termiczne kubki doskonale utrzymują ciepło i pozwalają na rozgrzanie się podczas zimowych spacerów.

Starbucks Holiday Diamond tumbler (red)_  Small World Polar Bear and Snowman Tumbler (red)_  Starbucks Holiday Graffiti cup tumbler_

Ceny:

Kubki ze świątecznymi wzorami – 49 zł

Tumblery – od 49 do 99 zł

Kawa Christmas Blend – 33 zł

Kawy Starbucks – 28 zł

Syropy Smakowe – od 17 zł