Już ponad 50 wystawców potwierdziło swój udział w targach Tea & Coffee World Cup 2014 , które odbędą się 11-13 lutego w Warszawie.
Dobra wiadomość dla Polaków związanych z branżą kawową i herbacianą. Wiemy już, gdzie odbędzie się 18. edycja Tea & Coffee World Cup. Nie trzeba będzie podróżować daleko – bo zaledwie na warszawską Wolę, do centrum targowego EXPO XXI. Termin: 11-13 lutego 2014 r.
Tea & Coffee World Cup po raz pierwszy odbędzie się we wschodniej Europie, co pokazuje, że nasz region znaczy coraz więcej na kawowo-herbacianej mapie świata. Wśród ponad 50 wystawców z całego świata, którzy już zgłosili swój udział, znalazły się stowarzyszenia branżowe i inne organizacje, producenci urządzeń czy firmy zajmujące się pakowaniem produktów.
Czego można się spodziewać na Tea & Coffee World Cup? Atrakcji będzie mnóstwo, niezależnie od tego, jakim segmentem branży kawowej się interesujemy. Wykłady, pokazy zaparzania kawy, pokazy działania ekspresów. Warsztaty interaktywne i sympozja przyciągają liczne osoby związane z branżą z całego świata. Jak podkreślają organizatorzy, to trzydniowe wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz śledzenia najnowszych trendów w branży kawowo-herbacianej – palenia kawy, pakowania produktów, sprzedaży, marketingu i wszystkiego, co może się przydać, jeśli zajmujesz się kawą lub herbatą..
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na: http://www.tcworldcup.com/warsaw/
Aktualna lista uczestników targów: http://www.tcworldcup.com/warsaw/exhibitors.htm