19 maja w wybranych kawiarniach Starbucks odbędą się warsztaty pod hasłem „Zaplanuj swoją karierę”
Warsztaty „Zaplanuj swoją karierę” w wybranych kawiarniach Starbucks zlokalizowanych w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu i Katowicach odbędą się już po raz drugi. Podczas spotkań doświadczeni menedżerowie podpowiedzą, gdzie szukać pracy, jak prawidłowo napisać CV i w jaki sposób przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby, które poszukują pracy będą mogły rozwiać wszystkie wątpliwości związane z procesem rekrutacji. Doświadczeni People Managerowie, czyli osoby na co dzień odpowiadające za zespół, szkolenia i szukanie nowych osób do pracy, podzielą się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze. Przewidywane tematy to: jak sobie poradzić na rynku pracy, jak prawidłowo napisać swoje CV i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

„Cieszy nas, że podczas ostatnich warsztatów pod hasłem Zaplanuj swoją karierę wielu młodych ludzi mogło zasięgnąć wiedzy od naszych People Managerów. Kawiarnie Starbucks łączą ludzi przy kawie, ale też przy wspólnych akcjach dla lokalnych społeczności. Dlatego po raz drugi organizujemy spotkania, których celem jest edukacja i pomoc ludziom na rynku pracy.” – powiedziała Magdalena Jurdziak, Starbucks Brand Manager na Europę Środkowo-Wschodnią.

Więcej szczegółów o warsztatach „Zaplanuj swoją karierę” oraz lista kawiarni Starbucks, w których odbędą się spotkania znajdują się na https://www.facebook.com/StarbucksPolska.