Green Caffè Nero otworzyło swoją 40. kawiarnię w Warszawie – kawiarnia stanowi część biura firmy Deloitte.

Green Caffe Nero oferuje kawę już w 41. miejscach w Warszawie. Nowa kawiarnia zlokalizowana w budynku Q22 stanowi część biura firmy Deloitte Polska, co jest zupełnie nowym, innowacyjnym konceptem. Jak informuje firma, pomysł zrodził się w wyniku bardzo dużej popularności kawy Green Caffè Nero wśród pracowników Deloitte, którzy chętnie i często odwiedzali kawiarnię marki przy ul. Pięknej 18, nawiązując przy kawie bliższe relacje z baristami.

Wystrój wnętrza nowego lokalu, działającego od 4 lipca, został opracowany przy współpracy architektów pracujących dla obu firm. Wyjątek stanowi bar z ekspozycją jedzenia, który jest znakiem rozpoznawczym każdej kawiarni Green Caffè Nero w Polsce. W nowym lokalu kawę będą mogli zamówić pracownicy firmy Deloitte oraz ich goście. Położona na 20. piętrze kawiarnia może pełnić funkcje konferencyjne lub służyć jako miejsce relaksu.

Ponadto Green Caffè Nero będzie zaopatrywać całe biuro Deloitte, zajmujące łącznie 10 pięter, w kawę do ekspresów, drobne przekąski śniadaniowo-lunchowe oraz ciepłe dania lunchowe, w tym potrawy „fit”. Green Caffè Nero zapewni też obsługę cateringową w 23-ech salach konferencyjnych podczas odbywających się tam spotkań.

Z firmą Deloitte znamy się od dawna. Łączą nas dobre relacje partnerskie oraz podobne podejście do biznesu i jakości oferowanych usług. Dla Green Caffè Nero najważniejsze jest budowanie relacji z klientami oraz zapewnienie im najlepszej obsługi. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa kawiarnia będzie służyła pracownikom Deloitte jako wygodne miejsce do pracy i relaksu – powiedział Adam Ringer, Prezes Green Caffè Nero.

W poprzednim biurze Deloitte, w biurowcu przy ul. Pięknej, mieściła się również kawiarnia Green Caffè Nero. Teraz znów spotkamy się w jednym budynku. Przeniesienie siedziby Deloitte do Q22 to dla nas nie tylko zmiana adresu, ale również nowe, nowoczesne podejście do funkcjonowania biura. Jego koncepcja ułatwi komunikację pomiędzy pracownikami, pozwoli na efektywniejsze dzielenie się wiedzą i będzie sprzyjać mobilności – powiedział Marek Metrycki, Partner Zarządzający Deloitte Polska. – Aranżacja biura, w tym kafeteria Deloitte oraz działająca w niej kawiarnia Green Caffè Nero będą miejscem szczególnym, idealnym na nieformalne rozmowy jak i robocze spotkania. Bo przecież najwięcej pomysłów powstaje przy dobrej kawie –

Dzień po otwarciu kawiarni nr 40 w biurze Deloitte Green Caffè Nero otworzyło kolejny lokal (nr 41) w Warszawie – tym razem w budynku biurowym Astoria Premium Offices przy ul. Przeskok 2. Przestronna, dwupiętrowa kawiarnia zlokalizowana w rotundzie budynku, jest w całości oszklona, oferując gościom nie tylko kawę i przekąski, ale i piękny widok na Pałac Kultury i Nauki oraz historyczne okolice Placu Powstańców Warszawy.

Green Caffe Nero jak na razie działa tylko w Warszawie, ale jakiś czas temu informowaliśmy, że już wkrótce kawy tej sieci będzie można wypić także w Krakowie – więcej na ten temat znajdziecie tutaj: Green Caffe Nero w Krakowie


 Partnerem serwisu Rynek Kawy jest sklep www.bogactwokaw.pl

Recenzje kaw, które otrzymaliśmy od www.bogactwokaw.pl znajdziecie tutaj:

Jemen Mocha Matari

India Mysore

Indonesia Mandheling i Sulawesi

Australia Skybury Fancy

bogactwokaw.pl