Współpraca

Jesteśmy jedynym w Polsce specjalistycznym serwisem internetowym zajmującym się tematyką kawową. Piszemy o kawie i kawiarniach, o nowych trendach i produktach. Jesteśmy na bieżąco z tym co dzieje się na rynku, informujemy o najważniejszym wydarzeniach branżowych. Nasi czytelnicy to miłośnicy kawy i osoby zawodową związane z branżą kawową.

Chętnie podejmiemy współpracę z kawiarniami, palarniami,
producentami i dystrybutorami kawy, ekspresów i akcesoriów
kawowych, a także z innymi firmany działającymi w branży kawowej.

Proponowane przez nas formy współpracy to przede wszystkim:

Współpraca redakcyjna

Branża kawowa rozwija się bardzo dynamicznie. Codziennie wydarza się coś ciekawego, czym warto się podzielić ze swoimi klientami czy partnerami biznesowymi.

Nowe kawiarnie i produkty, a także targi, konferencje czy cuppingi - każda z tych spraw to temat, o której chętnie napiszemy.

Skontaktuj sie z nami

Współpraca reklamowa

Reklama i artykuły sponsorowane

Rynek Kawy to jedyny serwis, który daje możliwość dotarcia z informacją o swoim produkcie, usłudze lub kawiarni do klientów wyłącznie z branży kawowej. Oferujemy różne formy reklamy internetowej, takie jak bannery czy artykuły sponsorowane.

Reklama na fb

Nasz profil na FB ma stale rosnące grono fanów. Naszym klientom oferujemy również możliwość zareklamowania się w mediach społecznościowych w formie konkursu, a także tekstu połączonego z grafiką.

Skontaktuj sie z nami

Współpraca inna

Patronaty medialne

Na łamach naszego serwisu chętnie nagłaśniamy te wydarzenia, które są szczególnie ważne dla naszych czytelników. W ramach współpracy patronackiej oferujemy wsparcie w promocji takich wydarzeń jak: targi, pokazy, szkolenia, konkursy czy mistrzostwa.

Testy kaw, ekspresów
i akcesoriów kawowych

Chcemy dostarczać naszym czytelnikom rzetelne informacje o ciekawych produktach: kawie, ekspresach i innych akcesoriach. Dlatego podjęliśmy współpracę z najlepszymi baristami, którzy testują produkty naszych klientów i dzielą się swoimi opiniami z naszymi czytelnikami.

Skontaktuj sie z nami